PASLANMAZ ÇELIK TABELA

BLOG

Paslanmaz Çelik Tabela  

 
Paslanmaz Çelik Tabelalar krom nikel sacdan üretilen tabela çeşididir. Banko arkası kurumsal logo kullanımı ve ya firma girişlerinde prestij amaçlı kullanılmaktadır. Hem iç mekânlar da hem de dış mekân kullanımlarında tercih edilmektedir. Kullanım alanı ve isteğe göre ışıklı veya ışıksız üretilmektedir. Paslanmaz malzemeden üretilen paslanmaz çelik tabelalar, yağmur ve diğer hava koşullarına dayanıklılık göstermektedir. Bu nedenle dış mekân kullanımları için de oldukça uygundur. Müşterinin kurumsal durumuna uygun olarak genel olarak kutu harf kullanımı paslanmaz çelik tabelalarda yaygındır. 
 
Paslanmaz çelik tabela uygun olarak tasarlanan kutu harfler lazer sistemiyle hazırlanmaktadır. Ardından da harflerin etrafı giyotin makasıyla kesilmektedir. Işıklı ve ışıksız olmak üzere iki çeşit paslanmaz çelik tabela bulunmaktadır. Müşteri talebine bağlı olarak hazırlanan kutu harflere aydınlatma sistemleri yerleştirilmektedir. 
 
Paslanmaz çelik tabela üretimi tamamen el işçiliğidir. Bu nedenle Konsept tasarımlara ve kurumsal firmalara uygun bir tabela çeşididir. Kullanılan malzemeler dolayısıyla dış mekân hava koşullarına karşı dayanıklılık göstermektedir. Işık geçirgenliğinin olduğu yüzey pleksi malzemeden üretilmektedir. Bu sayede ışıklı kullanılmak üzere üretilen paslanmaz çelik tabelalar gece kullanımına uygun olarak daha dikkat çekici ve gösterişli görünmektedir. 
 
Büyük boyutlu olarak hazırlanan paslanmaz çelik tabelalar, otel, alışveriş merkezleri ve petrol ofisleri gibi kurumsal işletmelerin kullanımına daha uygundur. Daha minimal düzeyde hazırlananları ise banko arkası kullanıma ve firma prestijine yönelik kullanıma daha uygundur. 
 

Işıklı Paslanmaz Çelik Tabela

 
Hazırlanan tabela tasarımının içine led veya floresan aydınlatma sisteminin yerleştirilmesiyle üretilen paslanmaz çelik tabela çeşididir. Dış mekânda görünürlüğü arttırmaktadır. İç mekânda ise firma prestijini vurgulamak amacıyla kullanılmaktadır. 
 

Işıksız Paslanmaz Çelik Tabela

 
İçine aydınlatma sistemi yerleştirilmeden üretilen gündüz kullanımına uygun paslanmaz çelik tabela çeşididir. Firmaların iç mekânda banko arkası olarak kullanımına müsaittir. Marka görseli ve logo kullanan firmalar için daha elverişli bir modeldir. Krom nikel malzeme dolasıyla parlak ver görünürdür. Çünkü krom nikel malzemenin dış yüzeyi oldukça parlaktır. Bu parlaklık sayesinde paslanmaz çelik tabela türlerinin dış mekânlarda görünürlüğü de vardır. 
 
 

AÇIK HAVA REKLAMCILIĞI - DİJİTAL BASKI & TABELA

HEMEN TEKLİF ALMAK İÇİN TIKLA!