DIJITAL BASKI

GÜÇLÜ MAKİNA PARKURU İLE HIZLI VE KALİTELİ ÜRETİM

Dijital baskı istenilen ölçüde baskı yapılabilmesine olanak sağlayan en ileri baskı teknolojisidir. Çok çeşitli malzeme üzerine yapılabilen bu baskı tekniği günümüzde tanıtım ve duyuru amaçlı kullanılan pano, billboard, cephe ve cam kaplamalarında, tabela, afiş, araç vb. dış veya iç mekan alanlarda kullanılmaktadır. İstediğiniz ebatta dijital baskılarla reklam boyutlarında sınır tanımıyoruz. Geniş yelpazede ihtiyacınız olan baskılı ürün üretimi ve montajını gerçekleştiriyoruz. Bina ve araç kaplama yanı sıra iç ve dış mekanlar için çok çeşitli sergileme sistemleri üzerine sizin markanızın imajını yansıtıyoruz.

İster dekoratif olarak ister reklam amaçlı olarak dijital baskılı ürünler birçok mecrada kullanılabilir. Reklam amaçlı en sık kullanım şekli billboard, folyo baskı, vinil baskı, cephe giydirme, araç giydirmedir. Dekoratif ya da kişisel kullanım amaçlı olarak araç renk değişimi, kanvas baskı, kişiye özel baskılı duvar kağıdı, baskılı stor perde ve baskılı seramik kullanımı ön plana çıkmaktadır.

BASKI SEÇİMİ

Baskı çalışmasında önemli olan kaliteli bir baskı çıkarmaktır. Kaliteli olarak alınan baskılar daima başarılıdır. Kaliteli bir baskı çeşidi olan ofset baskı mı ya da seri basım yapabilen dijital baskıyı mı tercih etmek daha avantajlı olur. Bunun farkını iyi analiz edebilmek için kişi, kitap, dergi baskılarında, kapak baskılarında, ofset baskılarında, kullanılan broşürler dijital baskıyı kullanabilirler.

Folyo, vinl, mesh ve her türlü açık hava reklamcılığında kullanılan malzemeye dijital baskı yapabilmekteyiz. Son teknoloji makinelerimiz ile dijital baskı hizmetimizi daha kaliteli ve hızlı bir şekilde müşterilerimize sunmaktayız. Üstelik reklam piyasasında en uygun fiyat ve yüksek kalite ile bu hizmeti vermekteyiz.

AÇIK HAVA REKLAMCILIĞI - DİJİTAL BASKI & TABELA

HEMEN TEKLİF ALMAK İÇİN TIKLA!