MALTEPE TABELA

BLOG

Tabela Maltepe 

Dünden bugüne asla modası geçmeyen ve daima kullanılacak olan ürünlerden bir tanesi tabela. Üstelik bu alanda son derece ileri düzeyde gelişmeler var ve tabela konusunda ürün gamı sürekli olarak ilerliyor ve  örneğin tabela Maltepe kenti gibi genç nüfusun yoğun olduğu yerlerde yeni trendlere uygun çok özel tabelalar var. Bu noktada da tabela Maltepe işyerlerinde insanları şaşırtıyor ve kendisine ister istemez baktırıyor.

Maltepe Kentine Genel Bakış 

Tabela Maltepe konusuna girmeden önce bilmeyenler için kent hakkında bilgi vermek gerekir ise İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan, denize kıyısı olan ve İstanbul’un en büyük 10. İlçesi olan bir yerdir. Kentte hem Maltepe, hem de Yeditepe Üniversitesi bulunur ki bu da öğrenci popülasyonunun yoğun olduğu anlamına gelmektedir. Öğrencilere yönelik çok sayıda yurt, apart, ucuz restoran ve marka cafelerin olduğu hareketin hız kesmediği bir kenttir. Bu yüzden de çok farklı türden  tabela Maltepe ölçeğinde görülür. Bazen eski tarz bir tabela, bazen kabartmalı ışıklı bir tabela, bazen ledlerden oluşturulmuş bambaşka bir görünümü olan tabelalar. Tüm bu tabelalar da hem gece hem gündüz kente başka bir hava katmaktadır.

Tabela Neden Önemlidir?

Tabela Maltepe konusuna üstte yer alan ana hatları ile değindikten sonra biraz da neden hala tabela bu kadar önemli sorusunun yanıtını vermek gerekiyor.İnsanlar her şeyi sosyal medya üzerinden yapıyor. O yüzden tabela eski bir icat ne gerek var, insanların akıllı cep telefonu var tabela olmadan da bulunabilir diye düşünülebilir ama bunun hiç de böyle olmadığını  özellikle tabela Maltepe ölçeğinde çok önemli demek için bir örnek vermek gerekir ise şu ifade edilebilir. Maltepe kentinde çok önemli üstte de ifade edilen iki üniversite bulunuyor. Kişi eğer bu okullarda okuyan bir öğrenci değil ise ve bu okulda sınava girecekse hangi fakülte hangi blok öğrenebilmesi için hem yönlendirme plakalarına hem de okulda asılı olan tabelalara karışıklık olmaması için bakmaması gerekir. Aksi halde doğru fakülteye gelse bile yanlış bir bloga girebilir ve zamanında sınava giremediği için sınavı kaçırabilir.

AÇIK HAVA REKLAMCILIĞI - DİJİTAL BASKI & TABELA

HEMEN TEKLİF ALMAK İÇİN TIKLA!