İKITELLI TABELA

BLOG

Tabela İkitelli

Reklam çağımızın en önemli araçlarından bir tanesi. Bunun için de teknolojinin gelişmesi ile beraber çok farklı mecralar kullanılıyor. Her ne kadar insanlar sosyal medya araçlarına yönelmiş olsa da tabela denilen olgu asla miladını doldurmayacak, insan var olduğu sürece başta reklam aracı olmak üzere kullanılabilecek en önemli ürün. İnsanlar sadece sosyal medya üzerinden hizmet verin, satış yapsa da bir yol kenarında bulunan totem tabela, insanların aklına doğal olarak yerleşiyor ve o alanda bir hizmet ya da ürün gereksinimi olduğu zaman algıda seçiciliğe yol açarak kişinin alım noktasında en önemli tercihlerinden bir tanesi oluyor. Bunun yanında yerleşik işyerlerinin gerek bulundukları yerde gerek totem tabela gibi, yönlendirme levhası gibi kullanılıyor. Elbette tabela konusunda değişim yaşandığı için iç mekanlarda da ve dijital olarak da kullanılan ürünler oluyor. Bunun en bariz örneklerinden tanesi de tabela İkitelli bölgesinde bariz biçimde öne çıkıyor.
İkitelli Bölgesinde Tabelanı Önemi
Tabela İkitelli bölgesinde son derece önemli zira İkitelli Başakşehir kentinde yer alan ama sadece İstanbul’un değil ülkemizin de en önemli işletmelerinin bulunduğu bir bölge. Bölgede ülkemiz sanayisine yön veren çok sayıda işletme bulunuyor. Birçok farklı sektörden firma var. Bunlar da tabela İkitelli içinde yer alan kuruluşlarda organize sanayi bölgesine gelen insanların aradıkları işyerini bulması için kullanılıyor.Dahası yan yana olan işletmelerin birbiri ile karışmasını, ne iş yaptıklarının öğrenilmesi noktasında bir başka önem daha arz ediyor. 

Fabrikalar İçin Uygun Olan Tabelalar

Üstte verilen bilgilerden sonra tabela İkitelli kavramını klasik olan tabelalara indirgememek gerekiyor. Bölgede yer alan firmaların bulunması noktasında organize sanayi bölgesinin belli lokasyonlarında yol çatı panoları, elbette totem tabelalar, fabrika ve satış mağazalarında kullanılan klasik tabelalar bölge için uygun olan ve kullanılan tabelalardır. Ülkemizde zaten adeta tabela İkitelli organize sanayi bölgesi ile özdeşlemiş olan olgulardandır. Çok farklı çeşitli, yenilikli ve klasik yaklaşımda olan tabela İkitelli örnekleri vardır ki, bu tabelalara bakıp fabrika ortamından çok daha başka bir ortama girilebilecek bir hava bile mevcuttur. Sıkıcı ve klasik birbirine benzeyen tabelalar değil, çok özenle hazırlanan tabelalar vardır.
 

AÇIK HAVA REKLAMCILIĞI - DİJİTAL BASKI & TABELA

HEMEN TEKLİF ALMAK İÇİN TIKLA!