ESENYURT TABELA

BLOG

Tabela Esenyurt 

İnsanlar konuşa konuşa anlaşıyor ama görsellikte son derece önemli ve görsellikte işletmeler için en önemli olan argümanlardan bir tanesi de tabelalar. Bu noktada konuyu daha iyi açıklamak için bir örnek vermek gerekir  çok sayıda kuyumcu olan bir çarşıda kişiler o anki ruh hali ile girecekleri kuyumcuyu  eğer tabelası yok ise karıştırabilir ve bir yandakine girebilirler ama kuyumcunun tabelasına baktığında hemen hangi kuyumcuya girecekler ise karıştırmadan girebilir. Nitekim tabela Esenyurt konusunda birbirinden farklı tabelalar ile öne çıkan bir kenttir ve birbirinden benzersiz örnekler vardır.
 
Esenyurt Kenti Hakkında Öne Çıkanlar 
 
Tabela Esenyurt konusuna detaylı olarak girmeden önce bilmeyenler için Esenyurt kenti hakkında bilgi vermek gerekir ise tarihi çok eski olmayan ve son yıllarda gerek belediyelerin, gerek hükümetimizin yaptığı yatırımlar ile ilerleyen bir kenttir.  İstanbul’un Avrupa yakasında yer alır. Eskiden Büyükçekmece’de bulunan bir semt iken bugün sürekli olarak gelişmekte olan bir ilçedir. Tabela Esenyurt genelinde bakıldığında taksi duraklarından çok özel müzelere, parklara kadar görülmektedir. Çikolata müzesi ve Şehitler Parkı gibi alanlara gelindiğinde yapının dokusuna uygun çok özel tabelalar gelen insanların dikkatinden kaçmamaktadır. Bu noktada da Esenyurt ilçesinin çığır açtığını rahatlıkla söylemek mümkündür.
 

Reklamcılıkta Gelinen Nokta 

Tabela Esenyurt noktasına üstte yapılan girişten de anlaşılabileceği üzere gerek Esenyurt ölçeğinde, gerek tüm dünyada tabelacılık konusu sınırların ötesine geçen bir konudur. İlk yapılan tabelalar için tıpkı  tabela Esenyurt  örneklerinden de görüleceği üzere çok ileri bir noktaya taşınmıştır.
Bugün gelinen nokta itibarıyla hem Tabela Esenyurt kentinde olan işletmeler için hem de diğer başka yerlerde sıradan bir tabelanın yanında dış mekanda kullanılacak çok sıra dışı tabelalara çevrilmiştir. Bununla da kalmamış iç mekan ve dijital baskı türlerine kadar ilerlemiştir. Dijital baskı günümüzde normal tabelaların yerini alacak gibi görünse de klasik bir tabelanın modası asla geçmeyecek ve her dem kullanılacaktır. Çünkü her açık işletme hizmet kapsamı ne olursa olsun tabela kullanmak durumundadır. Bu hem bir yasal uygulama, hem bir görünürlük faaliyeti hem de bir reklam çalışmasıdır. İyi bir tabela yapılan işin püf noktasıdır.

AÇIK HAVA REKLAMCILIĞI - DİJİTAL BASKI & TABELA

HEMEN TEKLİF ALMAK İÇİN TIKLA!